O nás

Společnost Ekonprofi, s.r.o. působí na trhu od roku 2000. Zabývá se řešením problematických pohledávek, zejména mimosoudní dohodou, odkupem pohledávek od finančních institucí a následným řešením ve spolupráci s dlužníky, kteří jsou v dočasných problémech. Umožňujeme variabilní a individuální splátkové kalendáře, prodlužujeme původní splatnosti úvěrů a půjček, nabízíme nestandardní způsoby konsolidace nesplacených pohledávek.

Zaměřujeme se ...

... na správu pohledávek a závazků, restrukturalizace a řešení nesplácených pohledávek a závazků z komerčních, hypotečních a spotřebitelských úvěrů, leasingových smluv a dalších finančních produktů.

Našimi klienty jsou klienti finančních institucí, hypotečních ústavů a stavebních spořitelen, kteří mají potíže se splácením svých závazků vůči těmto institucím z důvodu nedostatečného generování finančních prostředků na splátky.

 

Umíme řešit problémy podnikatelských subjektů počínaje obchodními společnostmi, fyzickými osobami, podnikateli i podnikajícími občany, kteří nezvládají splácet své závazky. Snažíme se předcházet soudnímu vymáhání pohledávek ze strany věřitelů, exekucím na dlužníky a insolvenčnímu řízení, které často neuspokojují zájmy věřitelů a zásadním způsobem ovlivňuje možnosti a činnost dlužníků.

Pokud potřebujete pomoci, kontaktujte nás

Nezvládáte splácet hypotéku a chcete dále bydlet ve svém?

... zavolejte nám a my vám pomůžeme.