Služby

Společnost Ekonprofi, s.r.o. se zaměřuje:

  • na správu pohledávek a závazků

  • na restrukturalizace a řešení nesplácených pohledávek a závazků z komerčních, hypotečních a spotřebitelských úvěrů, leasingových smluv a dalších finančních produktů

  • na klienty, kteří mají potíže se splácením svých závazků vůči finančním institucím

  • umíme řešit problémy podnikatelských subjektů počínaje obchodními společnostmi, fyzickými osobami, podnikateli i podnikajícími občany

 

Snažíme se předcházet soudnímu vymáhání pohledávek ze strany věřitelů, exekucím na dlužníky a insolventnímu řízení, které často neuspokojují zájmy věřitelů a zásadním způsobem ovlivňuje možnosti a činnost dlužníků.

 

Pokud potřebujete pomoci, kontaktujte nás

Restrukturalizace dluhů

 

Restrukturalizujeme klientům jejich úvěrové závazky či jiné produkty, které jsou poskytovány bankovními ústavy a kdy klienti nejsou schopni plnit svoje závazky.

Refinancování hypoték a úvěrů

Refinancování hypotéky i refinancování úvěru řeší naše společnost způsobem odkoupení klientovi pohledávky od peněžního ústavu a nastolení vhodného způsobu splácení tak, aby klient byl schopen plnit veškeré měsíční závazky.

Správa pohledávek a závazků

 

Máte-li problém s dlužníky nebo je vaše společnost zadlužená, obraťte se na nás. Zajistíme pro vás kopmpletní správu pohledávek či závazků.

 

Nezvládáte splácet hypotéku a chcete dále bydlet ve svém?

... zavolejte nám a my vám pomůžeme.