Spolupráce

Společnost Ekonprofi, s.r.o. spolupracuje:

Advokátní kancelář

Veškeré právní problémy, smlouvy a právní servis řeší pro naší společnost advokátní kancelář JUDr. Václav Peňáz.

Advokát JUDr. Václav Peňáz a jeho kancelář stabilně a nepřetržitě působí na trhu právních služeb v České republice od roku 1990. Sídlem kanceláře je od jejího založení Brno. Za dobu své činnosti kancelář úspěšně řešila několik tisíc právních případů v oblasti obchodního, občanského a pracovního práva, jakož i navazujících právních oborů. 

Realitní kancelář

V rámci řešení problémů s hypotečními úvěry, kdy může dojít k prodeji nemovitého majetku na trhu, k výměně rodinného domu za byt apod. spolupracujeme s realitní kanceláří MATRAS & MATRAS reality.

Společnost MATRAS & MATRAS působí již 22 let na realitním trhu. Jedná se o rodinnou společnost s vlastním kapitálem. Patří mezi členské kanceláře Asociace realitních kanceláří České republiky. Členové asociace jsou pojištěni, pravidelně se vzdělávají, řídí se etickým kodexem a prochází odbornými certifikacemi. Asociace realitních kanceláří České republiky je největší profesní sdružení odborníků působích na trhu s nemovitostmi v České republice. Každý člen ARK ČR se zavazuje dodržovat Stanovy ARK ČR A Etický kodex realitního makléře - člena ARK ČR, je povinně pojištěn na rizika vyplývající z realitní činnosti. Povinně se vzdělává a jednou za 5 let musí podstoupit ověření svých znalostí k obnovení certifikace. Případnou nespokojenost se službami člena ARK ČR může každý klient vyjádřit formou stížnosti, kterou řeší Dozorčí rada ARK ČR.

Nezvládáte splácet hypotéku a chcete dále bydlet ve svém?

... zavolejte nám a my vám pomůžeme.

Provozovna:
Lidická 965/31
602 00 Brno

GSM: +420 603 167 443

Tel.: + 420 530 508 427

 

E-mail: info(at)ekonprofi.cz

Ekonprofi s.r.o.

Chlumy 104
644 00 Brno – Útěchov

 

IČ: 25567870
DIČ: CZ25567870

Kontakty

Napište nám

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now